Procedúry a služby

Atmosferická studená plazma Dr. Platon

Revolučné riešenie pre krásnu a zdravú pleť. Prístroj je určený na profesionálne použitie pre certifikované salóny a kliniky krásy.
Používa sa na liečbu akné, podráždenú a problematickú pokožku, regeneráciu pokožky a v ďalších procedúrach proti starnutiu.
ATMC studená plazma má veľký terapeutický vplyv na bunky pokožky až na úrovni DNA. Plazma môže byť umelo generovaná zahrievaním neutrálneho plynu alebo jeho vystavením silnému elektromagnetickému poľu.

Vplyv plazmy na pokožku:

 • Delenie bazálnych buniek – regenerácia epidermy
 • Protizápalové. antibakteriálne, antimykotické pôsobenie
 • Biostimulácia – posilnenie imunitného systému pokožky
 • Inhibuje anaeróbne petogen baktérie vyskytujúce sa v akné
 • Medzibunečná komunikácia vyrovnáva metabolizmus pokožky, účinky proti starnutiu.

BIOPTRON

REVOLUČNÝ PRIELOM V MEDICÍNE UŽ AJ U NÁS V KOZMETICKOM SALÓNE

BIOPTRON je klinicky overený a certifikovaný na liečbu dermatologických ťažkostí a kožných problémov u dospelých a detí. Svetelná terapia preniká do hĺbky pokožky najmä rovnakými dávkami modrého a červeného svetla, pričom sa zameriava na baktérie spôsobujúce vznik akné a ničí ich.
Bolo zistené, že BIOPTRON je prospešný pri hojení zvyškových jaziev, ktoré zostali v dôsledku rôznych kožných ochorení (napr. rozsiahle acne vulgaris).
Keď sa zdravotnícke zariadenie BIOPTRON drží nad povrchom pokožky, energia z vyžarovaného svetla preniká do pokožky a pod ňou uložených tkanív. To vyvoláva biologickú reakciu, tzv. fotobiostimuláciu, ktorá spôsobuje rôzne priaznivé reakcie, ktoré možno využiť na liečbu:

 • Akné / Akné Rosacea
 • Ekzému
 • Psoriázy
 • Atopickej dermatitídy
 • Herpesových infekcií kože

ANTI-AGING
Milióny ľudí z celého sveta sa obracajú na BIOPTRON, aby si neinvazívnou kozmetickou svetelnou terapiou zabezpečili mladistvejší vzhľad.
Prístroj BIOPTRON švajčiarskej výroby bol na európskom kongrese estetickej a anti-aging medicíny v Paríži zvolený za prístroj číslo jeden v kategórii Anti-Aging.
Viacerí medzinárodní lekárski odborníci prezentovali účinky svetelnej terapie BIOPTRON na konferenciách Anti-Aging v Londýne, Paríži, Monte Carle, Varšave a Bukurešti, pričom preukázali, že prenikavé polarizované svetlo BIOPTRON klinicky dokázateľne redukuje jemné linky, vrásky, stratu pevnosti, pružnosti a nerovnomerný tón pleti – výsledkom je zdravá a mladistvá pleť.
Klinický výskum preukázal, že BIOPTRON má pozitívny stimulačný účinok na špecifické bunky v pokožke známe ako fibroblasty, čo vedie k produkcii kolagénu a elastínu.

AKO BIOPTRON HYPERLIGHT STIMULUJE A REGENERUJE POKOŽKU
Terapia BIOPTRON spomaľuje prirodzený proces starnutia pokožky. Účinne odvracia hlavné príznaky starnutia pleti a zvyšuje účinky kozmetických prípravkov a procedúr.
BIOPTRON Hyperlight má viacero účinkov, ktoré z neho robia jedinečný prístroj na prevenciu, ošetrenie a udržanie mladistvej pleti. Lekársky certifikovaný prístroj zlepšuje bunkové mechanizmy a prirodzene omladzuje pokožku.
Bezpečné a neinvazívne ošetrenie prístrojom BIOPTRON len desať minút denne redukuje vrásky, a to bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.
Špičkový lekársky prístroj na svetelnú terapiu dokáže liečiť aj kožné infekcie spôsobené vírusmi alebo baktériami a stavy postihujúce ústa, ako sú::

 • Vredy
 • Ochorenia ďasien
 • Zápal sliznice úst
 • Zápal pier
 • Opary (herpes simplex)

Tieto kožné ochorenia sú pomerne časté a u väčšiny ľudí sa objavia aspoň raz za život. Hoci vo všeobecnosti neohrozujú život, môžu byť pre pacienta veľmi zaťažujúce a majú negatívny vplyv na kvalitu jeho života.
Terapia BIOPTRON Hyperlight urýchľuje liečbu kože a znižuje nepríjemné pocity, ktoré sa prejavujú pri mnohých kožných ochoreniach.

SEZÓNNA EFEKTÍVNA PORUCHA
BIOPTRON je klinicky testovaný a certifikovaný na liečbu sezónnych afektívnych porúch (SAD).
a jeseň a v zime, keď sú dni kratšie a je menej svetla, pociťuje mnoho ľudí únavu, zlú náladu a nedostatok energie. Tieto príznaky sú známe ako zimné blues.
Sezónnu afektívnu poruchu (SAD) charakterizuje kombinácia príznakov, ako napr:

 • Chronická únava
 • Znížená motivácia
 • Zvýšená potreba spánku
 • Zvýšená chuť do jedla a následné priberanie na váhe
 • Neschopnosť cítiť sa šťastný
 • Sociálny odstup

Rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia s quadripolárnou hlavicou patrí k najvyhľadávanejším a najobľúbenejším kozmetickým prístrojom. Je založená na emisií energií, ktoré vyvíjajú teplo na úrovni dermy a tým prispieva k celkovému omladeniu pokožky.
Výsledkom je vypnutie pokožky, spevnenie ochabnutých kontúr tváre a redukcia vrások. Pokožka už po prvom sedení je kompaktnejšia s efektom bio-liftingu.
Indikácie ošetrenia: celkové omladenie pleti, spevnenie kontúr tváre, dvojitú bradu, akné a kozmetický minilifting očného okolia a viečok.

Green peel

Originálny bylinkový peeling GREEN PEEL® vykonávajú exkluzívne len certifikované kozmetičky a lekári. Používame 3 metódy ošetrenia bylinkového peelingu:
Fresh up, ktorý vitalizuje bunky a dodáva pokožke silu. Je ideálnym riešením pre unavenú pokožku a je to výborná účinná metóda na prevenciu proti predčasnému starnutiu, strate elasticity pleti.
Energy, ktorý dodáva pokožke prirodzenú energiu potrebnú k obnove buniek. Viditeľne zlepšuje stav pokožky a harmonizuje jej povrch.
Classic, ktorý ponúka riešenie pre rôzne problémy pokožky tváre a tela ako napr. nečistá pleť, tukové cysty, jazvy, slnkom poškodená pleť, ochabnutá pokožka a pod. Zistiť viac o Green peel >>

GREEN PEEL® na posilnenie vlasov
Pri tejto metóde už dobre známe bylinky Green Peel ® sa používajú so špeciálne vyvinutou aktivačnou masážou vlasovej pokožky aby preukázateľne pomáhali pri vypadávaní vlasov ako aj pri slabých  a riedkych vlasoch. Špeciálna masáž podporuje prekrvenie pokožky hlavy. Osvedčené bylinky zlepšujú metabolizmus, zásobovanie  kyslíkom a živinami, stimuluje vlasový folikul, má regeneračné účinky, posilňuje vlasy a dodáva im pocit hebkosti a hladkosti. Ideálne výsledky ošetrenia sa dosiahnu 3 ošetreniami ktoré sa opakujú v 4 týždňových intervaloch v súčinnosti s  používaní tonika HAIR BOOST TONIC, ktorý bol špeciálne vytvorený na domácu starostlivosť.
Táto metóda sa doporučuje pri nasledovných problémoch:

 • Ustupujúca línia vlasov
 • Difúzne rozložené vypadávanie vlasov a lokalizované vypadávanie vlasov
 • Rednúce vlasy v hornej zadnej časti hlavy
 • Hormonálne a geneticky ovplyvnené vypadávanie vlasov
 • Slabé a rednúce vlasy

Green peel

Originálny bylinkový peeling GREEN PEEL® vykonávajú exkluzívne len certifikované kozmetičky a lekári. Používame 3 metódy ošetrenia bylinkového peelingu:
Fresh up, ktorý vitalizuje bunky a dodáva pokožke silu. Je ideálnym riešením pre unavenú pokožku a je to výborná účinná metóda na prevenciu proti predčasnému starnutiu, strate elasticity pleti.
Energy, ktorý dodáva pokožke prirodzenú energiu potrebnú k obnove buniek. Viditeľne zlepšuje stav pokožky a harmonizuje jej povrch.
Classic, ktorý ponúka riešenie pre rôzne problémy pokožky tváre a tela ako napr. nečistá pleť, tukové cysty, jazvy, slnkom poškodená pleť, ochabnutá pokožka a pod. Zistiť viac o Green peel >>

Cena procedúry od 40€

Ionoforéza tváre

Ionoforéza je preprava výživných látok do pokožky pomocou prístroja ionoforéza – galvanický prístroj “žehlička na kožu”.
Ionoforéza je proces zvýšenej penetrácie (prenikanie liečiv) účinných látok cez kožu nielen do podkožia, ale aj do hlbších štruktúr a to bez mechanického narušenia celistvosti kože. Je to jedna z najstarších metód fyzikálnej medicíny.
Konečným výsledkom ošetrenia pleti ionoforézou sú účinky zvolenej účinnej látky, ale taktiež spomalenie procesu starnutia. Pokožka bude svieža, prekrvená, rozjasnená a viditeľne mladšia.

Dermabrázia

Mechanické odstránenie odumretých buniek pleti uvoľnených po aplikácií AHA kyselín alebo kyseliny glykolovej – v rôznej koncentrácií.
– vyhladzuje povrch pokožky
– zjemňuje póry, jazvy a vrásky
– zvyšuje schopnosť vstrebávania účinných látok
– odstraňuje odumreté bunky

Hlavica je určená na dokonalú mechanickú dermabráziu bez odsávania. Odstraňuje odumreté bunky a je vhodná aj na vyrovnanie reliéfu pokožky, prevažne pri jazvách po akné. Výsledkom je hladká a rozžiarená pokožka plná energie.

STIMUL Elektrogymnastika

STIMUL – lifting je technológia, ktorá bola vyvinutá z medicínskych metód, vyvíja svoje pozitívne účinky na svaly tváre. Precvičuje svalové skupiny.
Ošetrenie stimuluje corium kože (zamša), spevňuje uvoľnené svaly a nepriamym spôsobom zlepšuje mikrocirkuláciu a lymfatický obeh. Vďaka týmto účinkom nadvihne ochabnuté časti tváre, nadvihne poklesnuté črty. Bunky pokožky sa lepšie okysličia a dostáva sa ku nim viac živín – čo sa prejaví na zlepšení stavu pokožky.
Po ošetrení STIMULom sú výsledky ihneď viditeľné. Tvár sa vyhladí v dôsledku sťahovania svalov využitím stimulačného pôsobenia mikroprúdu, pokožka má svieži a mladistvejší vzhľad.
Jedno z najlepších a najúčinnejších anti-age ošetrení, ktoré výrazne vyhladzuje vrásky. Je to najmodernejšia náhrada a alternatíva tvárovej
gymnastiky – skutočná elektrogymnastika tváre.
Najlepšie výsledky sa dosahujú pri ošetrení očného okolia, pri omladení okolia pier, pri ošetrení krku a dvojitej brady. Zvyšuje objem svalovej hmoty na tvári, zabezpečuje väčšiu elasticitu spojivového tkaniva.
Stimul sa môže zakomponovať aj do bežného ošetrenia, ale taktiež spolu s rádiofrekvenciou sú LIFTING – výsledky ešte viditeľnejšie, svalová stimulácia je ešte silnejšia.

Obočie a riasy

Farbenie obočia
Farbenie obočia vykonávame veľmi často ako samostatný kozmetický úkon. Farbu na obočie prispôsobujeme individuálne u každej zákazníčky podľa typu a farby vlasov, ale taktiež podľa požiadaviek klienta. Na farbenie obočia používame špeciálne farby, ktoré nanášame jednorázovým aplikátorom.
Formovanie obočia
Tvar obočia na tvári je dominantný a prispôsobujeme ho individuálne u každej zákazníčky. Chĺpky z obočia vytrhávame (depilujeme) za použitia špeciálneho vosku SKIN´S tam kde vybočujú z ideálneho tvaru. Viac o brazílskej depilácii >>
Farbenie rias
Tento kozmetický úkon je vyhľadávaný u žien, ktoré z rôznych dôvodov nepožívajú špirály alebo často športujú. Na farbenie rias používame profesionálnu farbu v odtieňoch modročiernej a čiernej podľa želania klienta.

Depilácia voskami SKIN´S

Je to špecifická formula pre veľmi krátke chĺpky, ťažké chĺpky a na použitie pri veľmi jemných častiach tela ako tvár, podpazušie, bikiny, bikiny komplet – viac o brazílskej depilácii >>
Depilácia teplým voskom
Depilácia teplým voskom pomocou hlavice s roll on funkciou je rýchly a účinný spôsob ako odstrániť nežiadúce ochlpenie na väčších plochách tela ako sú nohy a ruky. U mužov hruď a chrbát. Nakoľko teplý vosk odstraňuje chĺpky aj s korienkom je potrebná dĺžka chĺpkov pred depiláciou 4-6 mm. Je podložené, že ak sa metóda odstraňovania chĺpkov praktizuje pravidelne a dlhodobo, ochlpenie sa preriedi. Z chĺpkov sa stráca pigment a chĺpky sú časom svetlejšie, slabšie, redšie a jemnejšie na dotyk.

Obočie a riasy

Farbenie obočia
Farbenie obočia vykonávame veľmi často ako samostatný kozmetický úkon. Farbu na obočie prispôsobujeme individuálne u každej zákazníčky podľa typu a farby vlasov, ale taktiež podľa požiadaviek klienta. Na farbenie obočia používame špeciálne farby, ktoré nanášame jednorázovým aplikátorom.
Formovanie obočia
Tvar obočia na tvári je dominantný a prispôsobujeme ho individuálne u každej zákazníčky. Chĺpky z obočia vytrhávame (depilujeme) za použitia špeciálneho vosku SKIN´S tam kde vybočujú z ideálneho tvaru. Viac o brazílskej depilácii >>
Farbenie rias
Tento kozmetický úkon je vyhľadávaný u žien, ktoré z rôznych dôvodov nepožívajú špirály alebo často športujú. Na farbenie rias používame profesionálnu farbu v odtieňoch modročiernej a čiernej podľa želania klienta.

Cena procedúry od 8€

Detox touch

Prístroj Detox touch je určený na ručnú masáž využitím indikácie elektromagnetického poľa.
Cirkulačná masáž – podporuje mikrocirkuláciu a uvoľnenie zhlukov bunečných štruktúr. Následne dochádza k optimálnej výžive buniek a ľahšiemu vstrebávaniu prípravkov do hlbších štruktúr pleti . Zaisťuje optimálnu výživu pokožky.
Pulzná masáž (lymfodrenáž) – pulzná alebo lymfatická masáž aktivuje lymfatický systém. Dochádza k odstráneniu toxínov z tela a redukujú sa prebytky vody, ktoré sú zadržané v tkanivách a tým aj opuchy. Pulzná masáž urýchľuje regeneráciu a hojivé procesy a má silné detoxikačné pôsobenie. Optimalizuje transfer aktívnych ingrediencií v spojivovom tkanive.

Ošetrenie rúk a tela

Parafínový zábal rúk
V salóne používame parafín a príslušenstvo španielskej značky Depiléve, ktorá patrí k svetovej špičke. Tento zábal sa prevádza vo forme procedúry, kedy sa využíva odovzdávanie tepla tuhnutím tekutého parafínu. Parafín pôsobí ako mini sauna, ktorá vyvoláva reakciu termoregulačného typu. Vďaka tomu dochádza k prekrveniu a podpore cirkulácie živín. Odovzdáva minerály a vitamíny, ktoré parafín obsahuje. Urýchľuje tým vstrebávanie účinných látok a tiež sa pokožka zbavuje toxínov.
Metóda spočíva v opakovanom namáčaní končatín (rúk). Daná končatina (ruka) sa pomaly ponára do kúpeľa. Opakovaním tohto kroku sa vytvorí jemná vrstva tzv. parafínová rukavica. Pred samotným ponorením ruky do kúpeľa je nevyhnutná dezinfekcia rúk a nanesenie emulzie s kolagénom a elastínom, ktorá má intenzívne spevňujúce a hydratačné účinky. Zábal je vhodný na suchú a popraskanú kožu. Doba pôsobenia parafínového zábalu je 20 a viac minút.

Detox touch

Prístroj Detox touch je určený na ručnú masáž využitím indikácie elektromagnetického poľa.
Cirkulačná masáž – podporuje mikrocirkuláciu a uvoľnenie zhlukov bunečných štruktúr. Následne dochádza k optimálnej výžive buniek a ľahšiemu vstrebávaniu prípravkov do hlbších štruktúr pleti . Zaisťuje optimálnu výživu pokožky.
Pulzná masáž (lymfodrenáž) – pulzná alebo lymfatická masáž aktivuje lymfatický systém. Dochádza k odstráneniu toxínov z tela a redukujú sa prebytky vody, ktoré sú zadržané v tkanivách a tým aj opuchy. Pulzná masáž urýchľuje regeneráciu a hojivé procesy a má silné detoxikačné pôsobenie. Optimalizuje transfer aktívnych ingrediencií v spojivovom tkanive.

Cena procedúry od 30€

Vákuová podtlaková masáž

Endomasáž predstavuje jemnú, veľmi príjemnú formu masáže vďaka delikátnemu podtlaku.
Táto funkcia sa využíva pri každom ošetrení bez ohľadu na typ pokožky na uvoľnenie lymfatických ciest. Pôsobením vákuového podtlaku sa aktivizuje mikrocirkulácia.
Endomasáž stimuluje spojivové tkanivo, drenuje lymfatické cesty a zmierňuje opuchy očí na spodnom viečku. Tiež je mimoriadne účinná pri ochabnutej pokožke. Nakoľko pokožka tváre je tenká, výsledky sú okamžite viditeľné: pokožka ostáva hladká, tonizovaná, zmierňujú sa opuchy, zjemňujú sa vrásky. Hlavica obsahuje aj chromoterapiu v podobe modrého svetla.

Kozmetická masáž tváre, krku a dekoltu

Masáž tváre, krku a dekoltu sa odporúča od 25. roku života. Je vhodná nielen pre ženy, ale taktiež aj pre mužov. Masáž vykonávame masážnym krémom, ktorý posilňuje bariérovú funkciu pokožky a zabezpečí niekoľkohodinovú hydratáciu. Nezanecháva nepríjemný mastný film na pokožke a nedrobí sa. Po masáži aplikujeme pleťovú masku podľa typu pleti. Na záver nasleduje ošetrenie pleťovým krémom.

Mikromasáž očného okolia

Je to špecifická masáž zameraná na ošetrenie pleti okolo očí. Oddiali proces starnutia pleti, pôsobí proti únave očí. Je vhodná pre ženy aj pre mužov. Ak daná oblasť tváre potrebuje intenzívnejšiu starostlivosť, vtedy volíme Rádiofrekvenciu (zistiť viac >>), alebo masáž očného okolia pomocou prístroja detox touch cez masku s dlhotrvácnym účinkom. Je to jedinečná starostlivosť, ktorá dodáva pokožke vysoko účinné aktívne látky Coenzyme Q10 a predchádza starnutiu pleti. Kolagén, kyselina hyaluronová a allantoín intenzívne hydratujú pleť.
Tento spôsob ošetrenia očného okolia je vynikajúci práve pre tie ženy, ktoré majú citlivé oči.

Hĺbkové čistenie pleti

Hĺbkové čistenie má veľký význam pri kombinovanej a hlavne mastnej aknóznej pleti. Význam hĺbkového čistenia spočíva v tom, že po dôkladnom naparení pleti sa z pórov vytláčajú komedóny. Tým, že odstránime upchaté póry, predchádzame zápalom.
Po hĺbkovom čistení pleti je nutné použiť aj ozonizér, ktorý má veľmi silné dezinfekčné účinky. Počas ošetrenia ozonizérom dochádza k zlepšeniu mikrocirkulácie, zvýši sa prívod krvi v mieste aplikácie. Zvyšuje sa výživa buniek urýchlením prívodu živín a dostávajú sa do popredia regeneračné procesy.

Vákuová podtlaková masáž

Endomasáž predstavuje jemnú, veľmi príjemnú formu masáže vďaka delikátnemu podtlaku.
Táto funkcia sa využíva pri každom ošetrení bez ohľadu na typ pokožky na uvoľnenie lymfatických ciest. Pôsobením vákuového podtlaku sa aktivizuje mikrocirkulácia.
Endomasáž stimuluje spojivové tkanivo, drenuje lymfatické cesty a zmierňuje opuchy očí na spodnom viečku. Tiež je mimoriadne účinná pri ochabnutej pokožke. Nakoľko pokožka tváre je tenká, výsledky sú okamžite viditeľné: pokožka ostáva hladká, tonizovaná, zmierňujú sa opuchy, zjemňujú sa vrásky. Hlavica obsahuje aj chromoterapiu v podobe modrého svetla.

Cena procedúry od 19€

Kozmetické ošetrenie je zložitý proces, počas ktorého aplikujeme rôzne metódy a robíme potrebné úkony a kúry. Niekedy ich robíme samostatne, inokedy ich spájame do celkov alebo rôzne kombinujeme. Vychádzame vždy z individuálneho stavu a typu pleti. Len takto zvolený postup ošetrenia spoločne so správnym výberom a aplikáciou prípravku vedie k dokonalému výsledku a k spokojnosti klientov.

 

S výberom najvhodnejšej procedúry vám rád poradí náš kvalifikovaný personál.

Kontaktujte nás a objednajte si termín >>